Kim jesteśmy?

Nasza sieć

Centrum Operacyjne nie może istnieć bez sieci sprawdzonych usługodawców.
Istotą działania assistance jest współpraca pomiędzy pracownikami assistance i różnorodnymi specjalistami bezpośrednio interweniującymi na miejscu zdarzenia. Mondial Assistance dysponuje w Polsce siecią kilku tysięcy usługodawców, gotowych do pomocy o każdej porze.

Poprzez Centra Operacyjne na całym świecie globalna sieć usługodawców liczy

400 000
fachowców

Weryfikacja

Nasi usługodawcy wybierani są wedle rygorystycznych kryteriów. Współpracujemy tylko z najlepszymi specjalistami w swojej branży. Zanim podpiszemy umowę z kontrahentem, musi on przejść proces weryfikacji przeprowadzany przez Dział Sieci. W trakcie tego procesu sprawdzany jest sprzęt i jakość świadczonych usług. Do współpracy zapraszamy jedynie solidne firmy.

Kontrola

Usługodawcy już z nami współpracujący, każdorazowo wypełniają protokół wykonania usługi. Dział Sieci regularnie przeprowadza wizytacje pracujących z nami firm, a także prowadzi badania „mystery shopper”. Dodatkowo jakość usług realizowanych na nasze zlecenie, oceniana jest w trakcie ankiet badających satysfakcję klienta.

Zaufanie i współpraca

Jesteśmy solidnym partnerem dla naszych usługodawców. Wymagamy, aby nasi partnerzy świadczyli usługi najwyższej jakości i jednocześnie sami troszczymy się o jak najlepsze relacje z pracującymi dla nas usługodawcami.

Wzajemne zaufanie to podstawa naszych dobrych stosunków z usługodawcami.

Nasi najlepsi kontrahenci otrzymali od Mondial Assistance samochody, które mogą nieodpłatnie użytkować.

Nasza sieć w Polsce

  • 3500 usługodawców medycznych, w tym – ambulanse, szpitale, przychodnie, gabinety lekarskie, pielęgniarki.
  • Blisko 1000 kontrahentów świadczących usługi domowe, w tym – serwisy AGD, serwisy RTV, serwisy PC, hydraulicy, szklarze, ślusarze, dekarze, murarze, etc.
  • Ponad 1000 usługodawców technicznych, w tym – pomoce drogowe, wypożyczalnie samochodów, firmy prowadzące inspekcje przed sprzedażą polisy i po wystąpieniu szkody.

Dołącz do sieci usługodawców Mondial Assistance!