Centrum prasowe

20/06/2024

Jak jechać na Mistrzostwa Europy, żeby się nie przejechać

Wyjazd na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to ekscytująca przygoda, ale warto zadbać o odpowiednie przygotowanie. Mondial Assistance przypomina wszystkim kibicom planującym podróż do Niemiec, jak ważne jest posiadanie odpowiedniego ubezpieczenia, które zapewni pomoc w razie awarii samochodu na drodze.

Więcej

13/06/2024

O czym kibic musi pamiętać przed wyjazdem na EURO 2024?

Dokładnie miesiąc – od 14 czerwca do 14 lipca potrwają Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Gospodarzem rozgrywanego po raz 17 turnieju będą Niemcy, którzy gościć będą piłkarzy i kibiców na 10 stadionach. Reprezentacja Polski jako jedna z finalistów przyciągnie za Odrę wielu kibiców. O czym powinni pamiętać oprócz biletu?

Więcej

27/02/2024

Samochód zastępczy ważniejszy niż powrót do zdrowia? Zapytano Polaków, co sądzą o usługach assistance

Prawie 4 na 5 Polaków (77 proc.) wie, czym są usługi assistance, a co piąty deklaruje, że korzystał z nich w ostatnim roku. Badani baczniej przyglądają się ofertom ubezpieczeniowym dostępnym na rynku i coraz częściej wybierają te, które zawierają w sobie pakiet assistance. Dla 68 proc. dodatkowe usługi zawarte w polisie to większe poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny. Cykliczne badanie Mondial Assistance pokazuje rosnącą świadomość assistance i skalę korzystania z takich usług.

Więcej