Kim jesteśmy?

Profil firmy

Mondial Assistance jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej, obecnej na 5 kontynentach, z 36 oddziałami na całym świecie. Naszą misją jest niesienie pomocy klientom. Jeżeli powinieneś coś wiedzieć na temat assistance, to przede wszystkim tyle, że assistance znaczy pomoc. Nasza firma zajmuje się organizacją usług pomocowych od prawie sześćdziesięciu lat i żadne inne słowo nie oddaje lepiej przedmiotu naszej działalności, jak właśnie pomoc.

Dowiedz się więcej

Historia

Obecnie Mondial Assistance w Polsce składa się z dwóch spółek: AWP Polska Sp. z o. o. i AWP P&C S.A. Oddział w Polsce. Mondial Assistance jest właścicielem marki Elvia, która sprzedaje ubezpieczenia podróżne na stronie www.elvia.pl. Dziś pod naszą opieką znajduje się 10,5 miliona polskich klientów. Mondial Assistance jest nie tylko prekursorem, ale i liderem rynku assistance w Polsce.

Dowiedz się więcej

Jakość

Zaufanie to najważniejsza z naszych wartości. Nasi klienci korporacyjni oraz indywidualni ufają nam, bo wiedzą, że świadczone przez nas usługi są najwyższej jakości.

Dowiedz się więcej

Dyrekcja

W skład kadry zarządzającej Mondial Assistance wchodzą wysokiej klasy specjaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w obszarze ubezpieczeń. Pełnią oni również funkcje zarządzające w międzynarodowych strukturach firmy np. w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Dowiedz się więcej

Nasza sieć

Centrum Operacyjne nie może istnieć bez sieci sprawdzonych usługodawców. Istotą działania assistance jest współpraca pomiędzy Koordynatorami i różnorodnymi specjalistami bezpośrednio interweniującymi na miejscu zdarzenia. Mondial Assistance dysponuje w Polsce siecią kilku tysięcy usługodawców, gotowych do pomocy o każdej porze. Poprzez Centra Operacyjne na całym świecie globalna sieć usługodawców liczy 400 000 fachowców.

Dowiedz się więcej