Centrum prasowe

09/12/2011

Poradnik dla narciarzy Mondial Assistance

Lada dzień w Polsce rozpocznie się sezon narciarski. Długo oczekiwany wyjazd, aby był udany wymaga jednak wielu przygotowań.

Więcej

02/12/2011

Mondial Assistance Group* oraz Międzynarodowy Związek Transportu Kosmicznego (International Space Transport Association – ISTA) – partnerami w branży turystyki kosmicznej

Mondial Assistance Group będzie towarzyszyć osobom podróżującym w przestrzeń kosmiczną przed lotem, w trakcie lotu oraz po nim, oferując dopasowane do potrzeb klienta ubezpieczenie podróży kosmicznych.  Mondial Assistance Group, światowy lider w ubezpieczeniach turystycznych i rozwiązaniach assistance, oraz Międzynarodowy Związek Transportu Kosmicznego  (ISTA) podpisały jedyną w swoim rodzaju umowę partnerską w związku z przewidywanym rozwojem branży turystyki kosmicznej i komercyjnych lotów kosmicznych.

Więcej

01/12/2011

Mondial Assistance razem z WWF

Mondial Assistance lider usług assistance na polskim rynku dołączył do grona firm aktywnie wspierających działalność WWF – jednej z największych na świecie organizacji zajmujących się ochroną przyrody. Mało kto z nas zdaję sobie sprawę, że decyzje które podejmujemy każdego dnia, mogą mieć wpływ na przyrodę.

Więcej

21/11/2011

Mondial Assistance poszerza ofertę. Assistance dla seniorów.

Mondial Assistance, jeden z liderów świadczących usługi assistance na polskim rynku, wprowadził do swojej oferty nowy produkt. Pakiet assistance dla seniorów stanowi uzupełnienie oferty partnerów biznesowych Mondial Assistance – firm ubezpieczeniowych, banków oraz firm medycznych.

Więcej

21/11/2011

Odpowiednie przygotowanie samochodu na zimę

Początek sezonu jesienno-zimowego to bardzo ważny okres przygotowawczy dla kierowców. Wtedy właśnie konieczne staje się dokonanie odpowiednich czynności pozwalających samochodowi zachować pełną sprawność podczas jazdy w trudnych warunkach atmosferycznych.

Więcej

09/11/2011

Mondial Assistance rozszerza swoje usługi o teleopieke

Mondial Assistance wprowadził na polski rynek nową usługę – teleopiekę. Ideą produktu jest zapewnienie należytej ochrony w sytuacjach zagrażających zdrowiu bądź życiu osoby starszej, niepełnosprawnej, czy też w innym stanie wymagającym nadzoru osób trzecich.

Więcej

02/11/2011

Więcej stłuczek 1 listopada

Świąteczny długi weekend stał pod znakiem awarii i wypadków samochodowych. Centrum Operacyjne Mondial Assistance w przypadku assistance dla kierowców w dniach 28.

Więcej

27/09/2011

Mondial Assistance i Firma Przyjazna Klientowi 2011

Mondial Assistance, lider rynku assistance i ubezpieczeń turystycznych, został uhonorowany Certyfikatem Firma Przyjazna Klientowi. Nagroda została przyznana firmie już po raz trzeci z rzędu.

Więcej

01/09/2011

Mondial Assistance: Podsumowanie lata na drodze

Okres wakacyjny upłynął w Polsce pod znakiem zachmurzenia i względnej niepogody. Niekorzystne warunki pogodowe nie miały jednak wpływu na zwiększenie liczby interwencji.

Więcej