Z przyjemnością informujemy, iż od 01.10.2006 roku współpracujemy z Towarzystwem Ubezpieczeniowym Warta. Klienci Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta posiadający ubezpieczenie Warta Dom” lub „Warta Dom Komfort”, do każdej polisy otrzymują bezpłatnie assistance domowe, w którego skład oprócz standardowych serwisów home assistance wchodzą zupełnie nowe na rynku polskim świadczenia, takie jak: naprawa samochodu, którego nie można uruchomić pod domem, opieka nad osobami niesamodzielnymi podczas wyjazdu ubezpieczonego na urlop (holiday assistance). Od dnia 01.09.2006 roku współpracujemy również z Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie Warta, którego klienci wykupujący "Grupowe Ubezpieczenie na Życie z Funduszem XXI", mają zagwarantowany szeroki pakiet usług medycznych na terenie kraju.

wróć do listy aktualności

Czytaj także

27/11/2018

EKUZ to nie globalne ułatwienie

Koniec roku to czas, w którym Polacy bardzo chętnie planują dalekie wyjazdy. Ameryka, Azja oraz Australia stały się ulubionymi kierunkami. Planując podróż należy pamiętać, że EKUZ nie działa poza Unią Europejską, a podczas wyjazdu mogą się nam przydarzyć nieprzewidziane sytuacje, których koszt w tych krajach może być ogromny.

Więcej

07/09/2018

Podsumowanie wakacji – wzrost korzystania z assistance medycznego za granicą

W trakcie tegorocznego sezonu urlopowego, wyjazd za granicę zadeklarowało 7,4 mln osób. Z analizy danych zebranych przez Mondial Assistance wynika, że korzystanie z assistance medycznego wzrosło o 23 p.

Więcej

11/10/2018

Mondial Assistance wspiera na drodze kierowców korzystających z aplikacji Waze

Waze to jedna z największych społecznościowych aplikacji nawigacyjnych, której użytkownicy w czasie rzeczywistym informowani są o tym co dzieje się na drodze - o stłuczkach, wypadkach, korkach. Korzysta z niej ponad 22 miliony osób, w 20 krajach Europejskich.

Więcej