wróć do listy aktualności

28/06/2007

TU EUROPA

Od 14 czerwca 2007 r. jesteśmy wyłącznym dostawcą ubezpieczeń turystycznych dla Motobanku. Ubezpieczenia podzielone są na pakiety, które zostały zróżnicowane zależnie od typu planowanego wypoczynku i ewentualnego ryzyka. Motobank jest firmą sprzedającą między innymi ubezpieczenia komunikacyjne i turystyczne. Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem stoisk rozmieszczonych w największych centrach handlowych w Polsce (w Warszawie między innymi w Galerii Mokotów, Wola Parku, czy Reducie).

wróć do listy aktualności

Czytaj także

20/12/2018

Rozwiązania telemedyczne dostępne 24 godziny na dobę

Rozwój nowych technologii następuje bardzo szybko. Dostarczają one nowoczesne, korzystne rozwiązania, które oferują istotną poprawę jakości życia. Wszystko, co jest w stanie pomóc nam udoskonalić i monitorować stan zdrowia, jest ważnym krokiem w kierunku dłuższego i efektywniejszego życia i lepszych pakietów assistance.

Więcej

28/11/2018

Jak przygotować auto na zimę

Samochód jest niewątpliwie jednym z ulubionych środków transportu Polaków. Dane zbierane przez Mondial Assistance pokazują, że ilość wezwań assistance samochodowego pod koniec roku wzrasta. Dla kierowców to trudny czas, a dla branży assistance wiąże się on ze stanem wzmożonej gotowości do udzielania pomocy.

Więcej

27/11/2018

EKUZ to nie globalne ułatwienie

Koniec roku to czas, w którym Polacy bardzo chętnie planują dalekie wyjazdy. Ameryka, Azja oraz Australia stały się ulubionymi kierunkami. Planując podróż należy pamiętać, że EKUZ nie działa poza Unią Europejską, a podczas wyjazdu mogą się nam przydarzyć nieprzewidziane sytuacje, których koszt w tych krajach może być ogromny.

Więcej