wróć do listy aktualności

02/07/2007

SECURITAS POLSKA SP. Z O.O.

Z przyjemnością informujemy, iż z dniem 1 lipca 2007 r. rozpoczęliśmy współpracę z firmą SECURITAS. Pakiet assistance, będący uzupełnieniem oferty Securitas skierowanej do klientów indywidualnych, jest kombinacją serwisów z zakresu pomocy medycznej na terenie RP oraz pomocy świadczonej w ramach Home Assistance. Nawiązanie współpracy z firmą jest efektem konsekwentnie realizowanej przez firmę Mondial Assistance polityki aktywnego poszukiwania nowych kanałów dystrybucji. Omawiany pakiet assistance stanowi dowód na to, że usługi tego typu mogą funkcjonować nie tylko w obrębie polis ubezpieczeniowych, czy kont bankowych.

wróć do listy aktualności

Czytaj także

10/12/2018

Jazda pod nadzorem - OC dla narciarzy

Ubezpieczenie narciarskie daje nam to, czego nie daje standardowa polisa turystyczna. To dodatkowy wydatek rzędu od kilku do kilkunastu złotych za dzień, ale w porównaniu z ewentualnymi kosztami wyjazdu w przypadku wypadku kwoty te wydają się niskie. Polisa daje nam m.in. organizację pomocy medycznej, pokrycie kosztów w razie wypadku na stoku, transport ze stoku. Pokrywa też koszt akcji ratowniczej. Zawiera ubezpieczenie bagażu oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Więcej

05/11/2018

W dniu Wszystkich Świętych o 43 proc. wzrosła ilość wezwań assistance samochodowego

Niezmiennie od wielu lat do Centrum Operacyjnego Mondial Assistance w dniu Wszystkich Świętych, z prośbą o pomoc, zgłasza się wiele osób. Podczas tegorocznych dojazdów na cmentarz assistance samochodowe przydało się bardziej niż rok temu.

Więcej

06/12/2018

Zwichnięcia, skręcenia, złamania - to najczęstsze urazy jakich doznają narciarze i snowboardziści

Lista kontuzji, jakie zdarzają się miłośnikom zimowych sportów jest bardzo długa. Z analizy danych zebranych przez Mondial Assistance wynika, że narciarze najczęściej ulegają wypadkom w drugim dniu wyjazdu, na stokach we Włoszech, Austrii oraz Francji.

Więcej