wróć do listy aktualności

02/07/2007

SECURITAS POLSKA SP. Z O.O.

Z przyjemnością informujemy, iż z dniem 1 lipca 2007 r. rozpoczęliśmy współpracę z firmą SECURITAS. Pakiet assistance, będący uzupełnieniem oferty Securitas skierowanej do klientów indywidualnych, jest kombinacją serwisów z zakresu pomocy medycznej na terenie RP oraz pomocy świadczonej w ramach Home Assistance. Nawiązanie współpracy z firmą jest efektem konsekwentnie realizowanej przez firmę Mondial Assistance polityki aktywnego poszukiwania nowych kanałów dystrybucji. Omawiany pakiet assistance stanowi dowód na to, że usługi tego typu mogą funkcjonować nie tylko w obrębie polis ubezpieczeniowych, czy kont bankowych.

wróć do listy aktualności

Czytaj także

05/11/2018

W dniu Wszystkich Świętych o 43 proc. wzrosła ilość wezwań assistance samochodowego

Niezmiennie od wielu lat do Centrum Operacyjnego Mondial Assistance w dniu Wszystkich Świętych, z prośbą o pomoc, zgłasza się wiele osób. Podczas tegorocznych dojazdów na cmentarz assistance samochodowe przydało się bardziej niż rok temu.

Więcej

28/11/2018

Jak przygotować auto na zimę

Samochód jest niewątpliwie jednym z ulubionych środków transportu Polaków. Dane zbierane przez Mondial Assistance pokazują, że ilość wezwań assistance samochodowego pod koniec roku wzrasta. Dla kierowców to trudny czas, a dla branży assistance wiąże się on ze stanem wzmożonej gotowości do udzielania pomocy.

Więcej

11/10/2018

Mondial Assistance wspiera na drodze kierowców korzystających z aplikacji Waze

Waze to jedna z największych społecznościowych aplikacji nawigacyjnych, której użytkownicy w czasie rzeczywistym informowani są o tym co dzieje się na drodze - o stłuczkach, wypadkach, korkach. Korzysta z niej ponad 22 miliony osób, w 20 krajach Europejskich.

Więcej