wróć do listy aktualności

18/08/2009

Mondial silniejszy w bankassurance

Umowa dotyczy posiadaczy prestiżowych kart kredytowych MasterCard Platinum wydawanych przez Alior Bank. Specjalnie dla nich Mondial Assistance, światowy lider rynku assistance i ubezpieczeń turystycznych, opracował zaawansowany program ochrony ubezpieczeniowej gwarantujący: pomoc medyczną na terenie kraju, assistance domowe oraz komunikacyjne, a także ubezpieczenie turystyczne, obejmujące m.in.: koszty leczenia, assistance, ryzyko utraty bagażu podróżnego oraz NNW.

Nowością w ofercie Mondial Assistance, wprowadzoną specjalnie dla klientów Alior Banku, są ubezpieczenia gwarantujące ochronę karty kredytowej, gotówki oraz przedmiotów kupionych za pomocą ubezpieczonej karty.

-Naszym celem było zaoferowanie klientom Alior Banku, posiadaczom kart Platinum, naprawdę ekskluzywnego produktu. W efekcie powstało ubezpieczenie, które obejmuje niemal każdy aspekt życia – od ochrony domowego ogniska, przez zdrowie i wakacje aż po środki płatnicze. Jesteśmy dumni, że nad całością programu czuwa nasze Centrum Operacyjne, które pomaga 24 godziny na dobę. – mówi Anna Morawska, Business Development Manager w Mondial Assistance.

Dodatkowym elementem pakietu są usługi informacyjne, czyli specjalistyczne infolinie gwarantujące dostęp do szczegółowych informacji przez całą dobę. Do dyspozycji klientów Alior Banku oddano: infolinię weterynaryjną, prawną, kulturalną i „Twoje Dziecko”, a także prestiżowy serwis Concierge działający na całym świecie.

-Zaproponowanie tak szerokiego bezpłatnego pakietu ubezpieczeń posiadaczom kart Platinum to kolejny przykład, że to, co w innych bankach jest przywilejem, w Alior Banku jest codzienną praktyką. Tym samym nasi klienci będą mieli więcej ze swoich pieniędzy. - powiedział Michał Hucał, Dyrektor Departamentu Rozwoju Bankowości Detalicznej w Alior Banku.

W ramach współpracy uruchomiono także specjalny pakiet ubezpieczeniowy dla posiadaczy kart MasterCard Silver Lotniczych. W jego skład wchodzi rozbudowana polisa turystyczna, usługi informacyjne oraz ubezpieczenie gotówki na wypadek rozboju.

wróć do listy aktualności

Czytaj także

06/12/2018

Zwichnięcia, skręcenia, złamania - to najczęstsze urazy jakich doznają narciarze i snowboardziści

Lista kontuzji, jakie zdarzają się miłośnikom zimowych sportów jest bardzo długa. Z analizy danych zebranych przez Mondial Assistance wynika, że narciarze najczęściej ulegają wypadkom w drugim dniu wyjazdu, na stokach we Włoszech, Austrii oraz Francji.

Więcej

27/11/2018

EKUZ to nie globalne ułatwienie

Koniec roku to czas, w którym Polacy bardzo chętnie planują dalekie wyjazdy. Ameryka, Azja oraz Australia stały się ulubionymi kierunkami. Planując podróż należy pamiętać, że EKUZ nie działa poza Unią Europejską, a podczas wyjazdu mogą się nam przydarzyć nieprzewidziane sytuacje, których koszt w tych krajach może być ogromny.

Więcej

20/12/2018

Rozwiązania telemedyczne dostępne 24 godziny na dobę

Rozwój nowych technologii następuje bardzo szybko. Dostarczają one nowoczesne, korzystne rozwiązania, które oferują istotną poprawę jakości życia. Wszystko, co jest w stanie pomóc nam udoskonalić i monitorować stan zdrowia, jest ważnym krokiem w kierunku dłuższego i efektywniejszego życia i lepszych pakietów assistance.

Więcej