wróć do listy aktualności

01/06/2009

Mondial Assistance pracuje dla lwa

Bogaty zakres usług, pełna ochrona i wysoka jakość to cechy wyróżniające produkty Mondial Assistance. Od kwietnia mogą z nich korzystać także klienci ING TUnŻ. Program Assistance, dostępny w ramach współpracy obu firm, gwarantuje kompleksową ochronę zarówno posiadaczowi polisy, jak również całej jego rodzinie.

Zakres usług oferowanych klientom ING TUnŻ jest wszechstronny. Obejmuje pomoc medyczną w razie nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania, organizację korepetycji dla dziecka na czas pobytu w domu w trakcie przedłużającej się choroby, a także pomoc w razie utraty pracy: bezpłatna pomoc w organizacji konsultacji z ekspertami renomowanych biur pośrednictwa pracy, pomoc psychologa oraz doradztwo w zakresie pisania CV oraz listu motywacyjnego.

Dodatkowo, specjalnie dla klientów ING TUnŻ, Mondial Assistance wdrożył dwa nieobecne dotąd na rynku produkty: fitness assistance oraz infolinię kulturalną. Pierwszy z nich gwarantuje nieprzerwany, całodobowy dostęp do informacji nt. uwarunkowań zdrowotnych i przeciwwskazań w uprawianiu sportu, możliwych form aktywności ruchowej dla kobiet w ciąży, właściwych nawyków żywieniowych, a także klubów sportowych, salonów kosmetycznych i basenów położonych w okolicy.

Ponadto, w ramach infolinii kulturalnej, osoby posiadające polisę w ING niezależnie od pory dnia i nocy oraz miejsca, w którym się znajdują, mogą w Centrum Operacyjnym Mondial Assistance uzyskać informację dot. imprez muzycznych, koncertów, seansów filmowych, przedstawień teatralnych, a także imprez plenerowych, wystaw i innych wydarzeń kulturalnych.

Wystarczy wykręcić jeden numer telefonu, aby natychmiastowo uzyskać połączenie z konsultantem dyżurującym 24 godziny na dobę. Bez względu na okoliczności, z każdego miejsca w Polsce, o każdej porze dnia i nocy posiadaczom polisy w ING pomaga Centrum Operacyjne Mondial Assistance.

Potrzebna wizyta u kardiologa lub natychmiastowy transport do szpitala? Szukasz opiekunki dla chorego dziecka? Nie wiesz, gdzie kupić rzadkie lekarstwo albo jak napisać CV? Potrzebujesz informacji, jak ułożyć zdrową dietę, albo w którym muzeum jest czynna wystawa malarstwa hiszpańskiego? W ramach Programu Assistance uzyskasz odpowiedź na każde z tych pytań.

Usługi Mondial Assistance w ramach Programu Assistance są dostępne dla klientów ING TUnŻ posiadających nowe indywidualne ubezpieczenie pobytu w szpitalu lub operacji Zdrowie Lwa.

wróć do listy aktualności

Czytaj także

05/11/2018

W dniu Wszystkich Świętych o 43 proc. wzrosła ilość wezwań assistance samochodowego

Niezmiennie od wielu lat do Centrum Operacyjnego Mondial Assistance w dniu Wszystkich Świętych, z prośbą o pomoc, zgłasza się wiele osób. Podczas tegorocznych dojazdów na cmentarz assistance samochodowe przydało się bardziej niż rok temu.

Więcej

06/12/2018

Zwichnięcia, skręcenia, złamania - to najczęstsze urazy jakich doznają narciarze i snowboardziści

Lista kontuzji, jakie zdarzają się miłośnikom zimowych sportów jest bardzo długa. Z analizy danych zebranych przez Mondial Assistance wynika, że narciarze najczęściej ulegają wypadkom w drugim dniu wyjazdu, na stokach we Włoszech, Austrii oraz Francji.

Więcej

20/12/2018

Rozwiązania telemedyczne dostępne 24 godziny na dobę

Rozwój nowych technologii następuje bardzo szybko. Dostarczają one nowoczesne, korzystne rozwiązania, które oferują istotną poprawę jakości życia. Wszystko, co jest w stanie pomóc nam udoskonalić i monitorować stan zdrowia, jest ważnym krokiem w kierunku dłuższego i efektywniejszego życia i lepszych pakietów assistance.

Więcej