wróć do listy aktualności

19/11/2010

Mondial Assistance laureatem rankingu Skrzydła Biznesu

Mondial Assistance, lider rynku assistance, został laureatem rankingu Skrzydła Biznesu. W przedsięwzięciu zorganizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną  wyróżnione zostały małe i średnie firmy, których rozwój nie został zahamowany mimo trudnych warunków rynkowych. Patronat Honorowy nad rankingiem sprawuje Ministerstwo Gospodarki.

Skrzydła Biznesu to ranking firm godnych zaufania, które swój rozwój opierają na wykorzystywaniu innowacyjnych rozwiązań i radzą sobie w trudnych z ekonomicznego punktu widzenia warunkach do tego stopnia, że nawet w czasie recesji mogą pochwalić się dobrymi wynikami. Wyróżnienie jest jednocześnie wyrazem uznania dla pracy i inicjatywy polskich przedsiębiorców, którzy w niepewnych gospodarczo czasach potrafią myśleć nie tylko o obronie swojej pozycji rynkowej, ale również ekspansji i pozwalają Polsce bronić pozycji „zielonej wyspy” Europy.

Wśród wyróżnionych firm z sektora MSP znalazł się Mondial Assistance. – Wyróżnienie w rankingu Skrzydła Biznesu to dla nas najlepszy sygnał świadczący o sile i dynamicznym rozwoju naszej firmy. Ranking powstaje bowiem w oparciu o „twarde dane”. Dzięki nagrodzie nasi obecni i przyszli partnerzy biznesowi zyskują pewność, że jesteśmy firmą godną zaufania i doskonale radzącą sobie w pokryzysowej i konkurencyjnej rzeczywistości – powiedział Tomasz Frączek, Prezes zarządu Mondial Assistance .

Skrzydła Biznesu to nie tylko ranking, ale również płaszczyzna do dyskusji i wymiany doświadczeń dla przedstawicieli sektora MSP oraz organizacji biznesowych skupiających przedsiębiorców. W tracie towarzyszącego gali seminarium poruszono m.in. takie tematy jak m.in. kwestie dotyczące najnowszych regulacji podatkowych, sposobów pozyskiwania i mnożenia kapitału, wdrażania nowoczesnych systemu informatycznego zarządzania oraz odzyskiwania należności od dłużników.

Uroczyste ogłoszenie wyników rankingu i wręczenie wyróżnień odbyło się 18 listopada w warszawskim teatrze Capitol. Gala finałowa stanowiła zwieńczenie cyklu konferencji w największych polskich miastach.

wróć do listy aktualności

Czytaj także

27/11/2018

EKUZ to nie globalne ułatwienie

Koniec roku to czas, w którym Polacy bardzo chętnie planują dalekie wyjazdy. Ameryka, Azja oraz Australia stały się ulubionymi kierunkami. Planując podróż należy pamiętać, że EKUZ nie działa poza Unią Europejską, a podczas wyjazdu mogą się nam przydarzyć nieprzewidziane sytuacje, których koszt w tych krajach może być ogromny.

Więcej

05/11/2018

W dniu Wszystkich Świętych o 43 proc. wzrosła ilość wezwań assistance samochodowego

Niezmiennie od wielu lat do Centrum Operacyjnego Mondial Assistance w dniu Wszystkich Świętych, z prośbą o pomoc, zgłasza się wiele osób. Podczas tegorocznych dojazdów na cmentarz assistance samochodowe przydało się bardziej niż rok temu.

Więcej

10/12/2018

Jazda pod nadzorem - OC dla narciarzy

Ubezpieczenie narciarskie daje nam to, czego nie daje standardowa polisa turystyczna. To dodatkowy wydatek rzędu od kilku do kilkunastu złotych za dzień, ale w porównaniu z ewentualnymi kosztami wyjazdu w przypadku wypadku kwoty te wydają się niskie. Polisa daje nam m.in. organizację pomocy medycznej, pokrycie kosztów w razie wypadku na stoku, transport ze stoku. Pokrywa też koszt akcji ratowniczej. Zawiera ubezpieczenie bagażu oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Więcej