wróć do listy aktualności

10/08/2007

GERLING POLSKA TU NA ŻYCIE S.A.

Niezwykle miło jest nam zakomunikować, że od 9 sierpnia 2007 r. rozpoczęliśmy współpracę z Gerling Polska Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie. Klienci Gerling Polska posiadający grupowe ubezpieczenie na życie związane z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym będą również objęci ochroną w ramach pakietu assistance działającego na terenie RP. Pakiet obejmuje między innymi: transport medyczny do placówki medycznej, transport powrotny oraz transport pomiędzy placówkami, wizytę lekarz i pielęgniarki, opiekę po hospitalizacji oraz dostarczenie zaordynowanych przez lekarza leków. Szczególnie ceniona przez klientów infolinię medyczna, zapewniająca im całodobowy, bezpośredni dostęp do rozmowy z lekarzem została dodatkowo wzbogacona o „baby assistance”- infolinię poświęconą tematowi ciąży i pielęgnacji noworodka po porodzie.

wróć do listy aktualności

Czytaj także

05/09/2018

Awarie Polaków podczas wakacji

W okresie wakacji, jak co roku, do Centrum Operacyjnego Mondial Assistance z prośbą o pomoc zgłasza się kilkadziesiąt tysięcy osób. Jest to czas wytężonej pracy dla osób pracujących w firmach specjalizujących się w usługach assistance.

Więcej

27/11/2018

EKUZ to nie globalne ułatwienie

Koniec roku to czas, w którym Polacy bardzo chętnie planują dalekie wyjazdy. Ameryka, Azja oraz Australia stały się ulubionymi kierunkami. Planując podróż należy pamiętać, że EKUZ nie działa poza Unią Europejską, a podczas wyjazdu mogą się nam przydarzyć nieprzewidziane sytuacje, których koszt w tych krajach może być ogromny.

Więcej

05/11/2018

W dniu Wszystkich Świętych o 43 proc. wzrosła ilość wezwań assistance samochodowego

Niezmiennie od wielu lat do Centrum Operacyjnego Mondial Assistance w dniu Wszystkich Świętych, z prośbą o pomoc, zgłasza się wiele osób. Podczas tegorocznych dojazdów na cmentarz assistance samochodowe przydało się bardziej niż rok temu.

Więcej