wróć do listy aktualności

02/12/2007

EULER HERMES

Euler Hermes Assistance - pod koniec listopada rozpoczęliśmy obsługę floty samochodów firmy ubezpieczeniowej Euler Hermes. W ramach świadczonych usług wszystkie samochody służbowe naszego nowego Partnera objęte są całodobową, kompleksową opieką na drogach Polski i Europy. Nasza pomoc będzie organizowana po awarii oraz wypadku. Pośród organizowanych świadczeń klienci mają zapewnioną organizację noclegu, auta zastępczego oraz transportu po naprawiony samochód. Dodatkowo ubezpieczeni mają całodobowy dostęp do serwisu Concierge, infolinii prawnej, budowlano-remontowej, medycznej i sieci specjalistów Mondial Assistance.

wróć do listy aktualności

Czytaj także

27/11/2018

EKUZ to nie globalne ułatwienie

Koniec roku to czas, w którym Polacy bardzo chętnie planują dalekie wyjazdy. Ameryka, Azja oraz Australia stały się ulubionymi kierunkami. Planując podróż należy pamiętać, że EKUZ nie działa poza Unią Europejską, a podczas wyjazdu mogą się nam przydarzyć nieprzewidziane sytuacje, których koszt w tych krajach może być ogromny.

Więcej

11/10/2018

Mondial Assistance wspiera na drodze kierowców korzystających z aplikacji Waze

Waze to jedna z największych społecznościowych aplikacji nawigacyjnych, której użytkownicy w czasie rzeczywistym informowani są o tym co dzieje się na drodze - o stłuczkach, wypadkach, korkach. Korzysta z niej ponad 22 miliony osób, w 20 krajach Europejskich.

Więcej

20/12/2018

Rozwiązania telemedyczne dostępne 24 godziny na dobę

Rozwój nowych technologii następuje bardzo szybko. Dostarczają one nowoczesne, korzystne rozwiązania, które oferują istotną poprawę jakości życia. Wszystko, co jest w stanie pomóc nam udoskonalić i monitorować stan zdrowia, jest ważnym krokiem w kierunku dłuższego i efektywniejszego życia i lepszych pakietów assistance.

Więcej