wróć do listy aktualności

02/12/2007

EULER HERMES

Euler Hermes Assistance - pod koniec listopada rozpoczęliśmy obsługę floty samochodów firmy ubezpieczeniowej Euler Hermes. W ramach świadczonych usług wszystkie samochody służbowe naszego nowego Partnera objęte są całodobową, kompleksową opieką na drogach Polski i Europy. Nasza pomoc będzie organizowana po awarii oraz wypadku. Pośród organizowanych świadczeń klienci mają zapewnioną organizację noclegu, auta zastępczego oraz transportu po naprawiony samochód. Dodatkowo ubezpieczeni mają całodobowy dostęp do serwisu Concierge, infolinii prawnej, budowlano-remontowej, medycznej i sieci specjalistów Mondial Assistance.

wróć do listy aktualności

Czytaj także

11/10/2018

Mondial Assistance wspiera na drodze kierowców korzystających z aplikacji Waze

Waze to jedna z największych społecznościowych aplikacji nawigacyjnych, której użytkownicy w czasie rzeczywistym informowani są o tym co dzieje się na drodze - o stłuczkach, wypadkach, korkach. Korzysta z niej ponad 22 miliony osób, w 20 krajach Europejskich.

Więcej

04/12/2018

Akcje ratunkowe w górach za darmo tylko w Polsce

Przed nami długo oczekiwany sezon zimowych podróży. Planując wyjazd w góry na narty, snowboard lub piesze wycieczki należy pamiętać, że wykupienie ubezpieczenia dopasowanego do uprawianej przez nas aktywności jest niezbędne. Zagwarantuje nam pokrycie kosztów ewentualnego leczenia, koszt helikoptera ratunkowego i ambulansu, którym wrócimy do kraju.

Więcej

05/11/2018

W dniu Wszystkich Świętych o 43 proc. wzrosła ilość wezwań assistance samochodowego

Niezmiennie od wielu lat do Centrum Operacyjnego Mondial Assistance w dniu Wszystkich Świętych, z prośbą o pomoc, zgłasza się wiele osób. Podczas tegorocznych dojazdów na cmentarz assistance samochodowe przydało się bardziej niż rok temu.

Więcej