wróć do listy aktualności

02/10/2009

Concierge - luksus w zasięgu ręki

Concierge – luksus w zasięgu ręki

Concierge – Osobisty Asystent to produkt o charakterze pomocowym podnoszący standard życia klientów.

Początkowo dostępny był jedynie dla grupy najbogatszych klientów ubezpieczycieli, banków czy firm motoryzacyjnych. Obecnie ekskluzywny niegdyś pakiet serwisów Concierge jest coraz częściej oferowany szerokiej grupie potencjalnych beneficjentów.

Rezerwacja biletów do kina czy teatru, dostarczanie kwiatów lub organizacja opieki nad dzieckiem dostępne są dla posiadaczy zwyczajnego rachunku bankowego. Co więc z klientami VIP? Specjaliści Mondial Assistance doskonale wiedzą, że wraz z popularyzacją produktu Concierge – osobisty asystent powinna następować jego „pakietyzacja”, która pozwoli dostosować się do oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Opracowaliśmy dwa dodatkowe warianty produktu Concierge – osobisty asystent.

Pierwszy z nich to Concierge dla aktywnych. Oprócz standardowego zestawu serwisów klient posiadający ten pakiet może liczyć, że: 

  • opracujemy dla niego personalizowany newletter o wydarzeniach kulturalnych lub sportowych, 

  • zorganizujemy pobyt i uczestnictwo w ogólnopolskich imprezach takich jak samochodowy Rajd Polski, kolarski Tour de Pologne etc., 

  • miłośnikom żeglarstwa pomożemy zarezerwować miejsce na rejsie Pogorią, Zawiszą Czarnym lub innych żaglowcach, 

  • wyszukamy cykliczne atrakcje turystyczne i wydarzenia kulturalne na terenie całej Polski i w Europie, 

  • wytrawnym podróżnikom sprawdzimy możliwości i zdobędziemy niezbędne informacje potrzebne przy wyprawie w poszukiwaniu złota w Sudetach, podróży koleją transsyberyjską czy wyprawie na połów dorsza na Bałtyku, 

  • opracujemy inne rozwiązania dla tych, którzy aktywność traktują jako sposób na życie.

Drugim pakiet to „Concierge dla wymagających”. Tworzą go takie serwisy, jak:

  • opracowanie przewodnik po najpiękniejszych SPA świata, 

  • pomoc w organizacji wyjazdu na Rajd Dakar, Rajd Bamako lub na każdy inny rajd, o którym, myśli nasz Klient. 

  • opracowanie kalendarza pokazów mody w Londynie, Paryżu, Nowym Yorku czy Mediolanie.

  • sporządzenie kalendarza wyścigów Formuły 1 w całej Europie, przygotujemy niezbędne informacje, znajdziemy dogodne połączenia lotnicze, w miarę możliwości zarezerwujemy hotel w wybranym mieście.

wróć do listy aktualności

Czytaj także

20/12/2018

Rozwiązania telemedyczne dostępne 24 godziny na dobę

Rozwój nowych technologii następuje bardzo szybko. Dostarczają one nowoczesne, korzystne rozwiązania, które oferują istotną poprawę jakości życia. Wszystko, co jest w stanie pomóc nam udoskonalić i monitorować stan zdrowia, jest ważnym krokiem w kierunku dłuższego i efektywniejszego życia i lepszych pakietów assistance.

Więcej

27/11/2018

EKUZ to nie globalne ułatwienie

Koniec roku to czas, w którym Polacy bardzo chętnie planują dalekie wyjazdy. Ameryka, Azja oraz Australia stały się ulubionymi kierunkami. Planując podróż należy pamiętać, że EKUZ nie działa poza Unią Europejską, a podczas wyjazdu mogą się nam przydarzyć nieprzewidziane sytuacje, których koszt w tych krajach może być ogromny.

Więcej

06/12/2018

Zwichnięcia, skręcenia, złamania - to najczęstsze urazy jakich doznają narciarze i snowboardziści

Lista kontuzji, jakie zdarzają się miłośnikom zimowych sportów jest bardzo długa. Z analizy danych zebranych przez Mondial Assistance wynika, że narciarze najczęściej ulegają wypadkom w drugim dniu wyjazdu, na stokach we Włoszech, Austrii oraz Francji.

Więcej