wróć do listy aktualności

01/02/2011

Mondial Assistance dla posiadaczy Kapitalnego Konta w Banku BPH

Mondial Assistance rozpoczyna współpracę z Bankiem BPH. Lider branży assistance odpowiedzialny jest za realizację rozbudowanych pakietów pomocowych dla posiadaczy Kapitalnego Konta. Posiadacz Konta bezpłatnie dostaje dostęp do bogatego zakresu usług obejmujących assistance medyczne, domowe i samochodowe.

– Propozycja Banku BPH i Mondial Assistance to obecnie jeden z najbardziej rozbudowanych pakietów assistance funkcjonujących na rynku. Tego rodzaju pakiety oferowane w ramach bancassurance to najlepszy dowód na rosnącą świadomość klientów oraz popularności usług pomocowych. Obecność usług assistance jest coraz częściej istotnym elementem decydującym o przewadze konkurencyjnej i wyborze produktu bankowego – mówi Anna Morawska, Business Development Manager w Mondial Assistance.

Kompleksowe pakiety pomocowe dla posiadaczy Kapitalnego Konta obejmują trzy kategorie usług – opiekę medyczną, home assistance i pomoc dla posiadaczy samochodów. W przypadku nieszczęśliwego wypadku lub choroby, osoby ubezpieczone mają zapewniony dostęp do takich usług medycznych jak wizyty lekarskie, transport medyczny, opieka pielęgniarska i psychologiczna. W pakiecie mieszczą się także mniej standardowe elementy – dostawa leków, pomoc domowa po hospitalizacji czy opieka nad zwierzętami w przypadku pobyty w szpitalu.

Właściciele Kapitalnego Konta posiadający samochód mogą korzystać z szerokiego pakietu assistance samochodowego, które obowiązuje nie tylko na terenie Polski, ale i całej Unii Europejskiej oraz Norwegii i Szwajcarii. Kierowcy zyskują gwarancję szybkiej interwencji w razie awarii – otrzymują pomoc na miejscu zdarzenia obejmującą m.in. holowanie, dostarczanie paliwa oraz usługi samochodu zastępczego czy czy usługę kierowcy zastępczego. Poza standardową, całoroczną ofertą, posiadacze pojazdów zyskują dostęp do sezonowych usług. Wiosną i jesienią mogą skorzystać np. z pomocy w zakresie organizacji przechowalni opon zimowych lub letnich, a w miesiącach wiosennych i letnich – z dekoracji auta (np. w związku ze ślubem). Latem ubezpieczyciel pomoże zorganizować wypożyczenie przyczepy, jesienią – kurs bezpiecznej jazdy, natomiast zimą zapewni zakup i dowóz łańcuchów oraz odmrażaczy do zamków.

Nie mniej korzyści wiąże się z posiadaniem pakietu assistance domowego, który zawiera nie tylko nieograniczoną pomoc „złotej rączki”. W skład ubezpieczenia wchodzą także m.in. wizyty projektanta wnętrz, organizacja dodatkowej pomocy domowej czy wynajęcia firmy ochroniarskiej oraz serwis Concierge dla wymagających. Wszystkie pakiety są ponadto wzbogacone o specjalistyczne infolinie. Możliwość korzystania z usług assistance nie wiąże się w przypadku posiadaczy Kapitalnego Konta z dodatkowymi płatnościami. Z usług mogą korzystać wszyscy właściciele konta, a w przypadku opieki medycznej – także ich dzieci.

Za realizację wszystkich świadczeń odpowiada Mondial Assistance. W przypadku wystąpienia problemu wystarczy skontaktować się z Centrum Operacyjnym Mondial Assistance pod numerem telefonu 22 563 12 78.

wróć do listy aktualności

Czytaj także

07/09/2018

Podsumowanie wakacji – wzrost korzystania z assistance medycznego za granicą

W trakcie tegorocznego sezonu urlopowego, wyjazd za granicę zadeklarowało 7,4 mln osób. Z analizy danych zebranych przez Mondial Assistance wynika, że korzystanie z assistance medycznego wzrosło o 23 p.

Więcej

28/11/2018

Jak przygotować auto na zimę

Samochód jest niewątpliwie jednym z ulubionych środków transportu Polaków. Dane zbierane przez Mondial Assistance pokazują, że ilość wezwań assistance samochodowego pod koniec roku wzrasta. Dla kierowców to trudny czas, a dla branży assistance wiąże się on ze stanem wzmożonej gotowości do udzielania pomocy.

Więcej

11/10/2018

Mondial Assistance wspiera na drodze kierowców korzystających z aplikacji Waze

Waze to jedna z największych społecznościowych aplikacji nawigacyjnych, której użytkownicy w czasie rzeczywistym informowani są o tym co dzieje się na drodze - o stłuczkach, wypadkach, korkach. Korzysta z niej ponad 22 miliony osób, w 20 krajach Europejskich.

Więcej