wróć do listy aktualności

10/12/2003

KONKURS „ELVIADA 2003”

Konkurs został zorganizowany przez T.U. Allianz oraz Elvię. Uczestnicy konkursu odpowiadali na pytania dotyczące zasady i specyfiki działania Mondial Assistance Group oraz zakresu Świadczeń Opiekuńczych włączonych do pakietu Allianz Rodzina. Zwycięzcom konkursu zostaną wręczone nagrody ufundowane przez Elvię.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie oraz za zainteresowanie tematyką usług „assistance” oraz imponującą wiedzą na temat naszej firmy.

wróć do listy aktualności

Czytaj także

04/12/2018

Akcje ratunkowe w górach za darmo tylko w Polsce

Przed nami długo oczekiwany sezon zimowych podróży. Planując wyjazd w góry na narty, snowboard lub piesze wycieczki należy pamiętać, że wykupienie ubezpieczenia dopasowanego do uprawianej przez nas aktywności jest niezbędne. Zagwarantuje nam pokrycie kosztów ewentualnego leczenia, koszt helikoptera ratunkowego i ambulansu, którym wrócimy do kraju.

Więcej

06/12/2018

Zwichnięcia, skręcenia, złamania - to najczęstsze urazy jakich doznają narciarze i snowboardziści

Lista kontuzji, jakie zdarzają się miłośnikom zimowych sportów jest bardzo długa. Z analizy danych zebranych przez Mondial Assistance wynika, że narciarze najczęściej ulegają wypadkom w drugim dniu wyjazdu, na stokach we Włoszech, Austrii oraz Francji.

Więcej

28/11/2018

Jak przygotować auto na zimę

Samochód jest niewątpliwie jednym z ulubionych środków transportu Polaków. Dane zbierane przez Mondial Assistance pokazują, że ilość wezwań assistance samochodowego pod koniec roku wzrasta. Dla kierowców to trudny czas, a dla branży assistance wiąże się on ze stanem wzmożonej gotowości do udzielania pomocy.

Więcej