wróć do listy aktualności

05/03/2014

Doradztwo księgowo – kadrowo – podatkowe teraz w pakietach assistance.

Strategiczna współpraca pomiędzy liderem usług pomocowych firmą Mondial Assistance oraz największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim – firmą Wolters Kluwer zaowocowała nową ofertą dla małych i średnich przedsiębiorstw. Kompas Księgowo-Kadrowy to innowacyjne narzędzie doradcze dla biznesu, które pomoże w codziennym poruszaniu się po zawiłych przepisach księgowo – podatkowo – HR-owych.

Nowy produkt w ofercie Mondial Assistance umożliwia natychmiastowy dostęp do elektronicznej bazy wiedzy, a także telefoniczny kontakt z ekspertami usług podatkowych, księgowych oraz HR-owych.  Tak pokaźna i łatwo osiągalna pomoc dostępną 24 h na dobę, to dla małych i średnich przedsiębiorstw korzyści w postaci oszczędności czasu i kosztów.

Dodając Kompas Księgowo-Kadrowy do pakietu naszych usług assistance dla MSP oferujemy innowacyjne rozwiązanie, z pomocą którego poruszanie się po zawiłych przepisach prawa staje się łatwiejsze. Jesteśmy przekonani, że współpraca z tak renomowanym partnerem w połączeniu z naszymi kompetencjami okażą się bardzo przydatne dla przedsiębiorców. Usługi doradcze dla biznesu to kierunek, który planujemy wspólnie kontynuować – mówi o współpracy z Wolters Kluwer Tomasz Frączek, prezes zarządu Mondial Assistance.

Wysoki poziom merytoryczny publikacji gwarantuje wydawnictwo Wolters Kluwer – Kompas Księgowo-Kadrowy jest wynikiem naszego bogatego, stale aktualizowanego doświadczenia w zagadnieniach podatków, rachunkowości oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych istotnych z punktu widzenia właścicieli małych podmiotów gospodarczych – mówi Włodzimierz Albin, prezes Wolters Kluwer. Dodatkowo do współpracy przy telefonicznych konsultacjach zaprosiliśmy naszych najlepszych ekspertów, którzy na co dzień odpowiadają za wysoką jakość naszych publikacji – dodaje Albin.

Kompas Księgowo-Kadrowy gromadzi w formie elektronicznej publikacji blisko 400 analiz, zawierających komentarze specjalistów, bazę pytań i odpowiedzi, wzory dokumentów, pisma urzędowe, kalkulatory i wskaźniki. Najważniejszymi zaletami Kompasu Księgowo-Kadrowego w nowej formie są dostęp do bazy wiedzy on-line, połączony z szybką, intuicyjną wyszukiwarką oraz telefoniczne wsparcie ekspertów, którzy udzielą informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz podatków i rachunkowości finansowej. Korzyści dla użytkowników serwisu to dostęp do rozwiązań gotowych do zastosowania w codziennej pracy. W przypadku aktów prawnych wyróżnienie zmian w przepisach oraz ich bieżąca aktualizacja pozwolą wyszukiwać treści aktu w wersji na wybrany dzień. Formularze GUS, ZUS, KRS i wiele innych pozwolą znaleźć wszystkie niezbędne dokumenty w jednym miejscu, podobnie jak stawki, wskaźniki i kalkulatory (np. odsetek ustawowych, wartości celnej, wynagrodzeń, „kilometrówka” itp.)

wróć do listy aktualności

Czytaj także

20/12/2018

Rozwiązania telemedyczne dostępne 24 godziny na dobę

Rozwój nowych technologii następuje bardzo szybko. Dostarczają one nowoczesne, korzystne rozwiązania, które oferują istotną poprawę jakości życia. Wszystko, co jest w stanie pomóc nam udoskonalić i monitorować stan zdrowia, jest ważnym krokiem w kierunku dłuższego i efektywniejszego życia i lepszych pakietów assistance.

Więcej

10/12/2018

Jazda pod nadzorem - OC dla narciarzy

Ubezpieczenie narciarskie daje nam to, czego nie daje standardowa polisa turystyczna. To dodatkowy wydatek rzędu od kilku do kilkunastu złotych za dzień, ale w porównaniu z ewentualnymi kosztami wyjazdu w przypadku wypadku kwoty te wydają się niskie. Polisa daje nam m.in. organizację pomocy medycznej, pokrycie kosztów w razie wypadku na stoku, transport ze stoku. Pokrywa też koszt akcji ratowniczej. Zawiera ubezpieczenie bagażu oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Więcej

06/12/2018

Zwichnięcia, skręcenia, złamania - to najczęstsze urazy jakich doznają narciarze i snowboardziści

Lista kontuzji, jakie zdarzają się miłośnikom zimowych sportów jest bardzo długa. Z analizy danych zebranych przez Mondial Assistance wynika, że narciarze najczęściej ulegają wypadkom w drugim dniu wyjazdu, na stokach we Włoszech, Austrii oraz Francji.

Więcej